Sala bankietowa

Zagroda kołodzieja to wielofunkcyjny obiekt, w którym zorganizujesz wyjątkowe przyjęcie weselne, spotkania rodzinne, biznesowe, a także szkolenia i konferencje.

Teren naszego domu daje szerokie spektrum możliwości zarówno dla masowych wydarzeń plenerowych, jak i wyjątkowych spotkań przy wspólnym stole.

Dysponujemy sprzętem na konferencje - rzutnik, Flipchart, dwiema klimatycznymi salami przygotowanymi na przyjęcie łącznie 200 gości.

Ogród zimowy idealny na wesela…

Zagroda Kołodzieja to miejsce inne niż wszystkie. Położona jest pośród rozległego pola, ma duszę, charakter oraz piękną i niezwyczajną historię. To miejsce dla osób, które cenią sobie wolną przestrzeń, nietuzinkowe wnętrza oraz kunsztowne menu. Klimat tworzy profesjonalny zespół, który pracuje by ten dzień, jakim jest ślub był najpiękniejszym dniem w Twoim życiu. W tak pięknym otoczeniu nasz ogród zimowy wprowadzi Cię w niezapomnianą bajkę podczas przyjęcia weselnego. To niebanalna przestrzeń, która sprawia, że goście czują się tu komfortowo i chętnie sięgają po pełne smaku i aromatu dania.

Podniebienie gości rozpieszczają doświadczeni szefowie kuchni, którzy sprawią, że przyjęcie weselne stanie się uroczystym i niezapomnianym przeżyciem dla pary młodej i jej gości. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości. Doskonałości i harmonii smaków towarzyszy niezwykła oprawa estetyczna każdego serwowanego posiłku. Nasi goście znajdą tu sprawdzone, ale i odważne kompozycje, które w połączeniu ze sobą stworzą wyjątkową oprawę kulinarną.

Sala bankietowa na przyjęcia okolicznościowe i konferencje…

Imprezy okolicznościowe w Zagrodzie Kołodzieja to szyte na miarę, wyróżniające się indywidualną i profesjonalną obsługą przyjęcia. W zależności od potrzeb i charakteru spotkania możemy stworzyć przestrzeń z jednym dużym kolegialnym stołem oraz z równą łatwością przystosujemy się do wymogów kameralnego spotkania. Wspólnie dostosujemy zestaw dań zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych, dla osób o różnych potrzebach dietetycznych oraz odmiennych upodobaniach. Kładziemy nacisk na jakość usług i nie zapominając o historii naszego domu kołodzieja stawiamy na kreatywne rozwiązania, które dostosowujemy do potrzeb gości.