Pensjonat

Zagroda Kołodzieja

 

W naszym pensjonacie przygotowaliśmy dla Państwa 8 wygodnych pokoi 1-3 osobowych z łazienkami, każdy urządziliśmy w innym stylu.

Wieczorem do snu ukoi Państwa rechot żab, a rano obudzi kogut i świergot ptaków z pobliskiego lasku. Dla tych co wcześnie wstają widok z okna żerujących saren i koziołków pod lasem , wprowadzi w pogodny nastrój na cały dzień...

Na pierwszym i drugim piętrze domu kołodzieja urządziliśmy pensjonat. Do dyspozycji mamy duże, średnie i małe pokoje. Na I piętrze układ funkcjonalny domu pozostał nie naruszony do pokoi doszły tylko komfortowe łazienki. Pod mansardem na II piętrze poddasze pierwotnie nie użytkowe zostało urządzone na nowo.

Duże przestronne holle są miejscem wypoczynku i integracji dla naszych gości. Pokoje urządziliśmy każdy w innym stylu tak, aby odzwierciedlały charakter naszego prawie 200-dwustu letniego domu. Wnętrza pokoi zdobią niepowtarzalne meble i starannie dobrane detale. Wnętrze i komfort naszego pensjonatu sprawia, że odwiedzający nas goście są zadowoleni z dokonanego wyboru.

pokój 1 osobowy: 160 PLN

pokój 2 osobowy: 220 PLN

pokój 3 osobowy: 270 PLN

pokój 4 osobowy: 320 PLN

Dostawka ze śniadaniem kosztuje 70,- PLN. Dzieci do lat 6 nie płacą.
Dzieci do lat 6 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.
Śniadanie wliczone jest w cenę pokoju.
Hotel dysponuje 8 pokojami 1-2-3-4 osobowymi

Zwierzęta nie są akceptowane.